Monday, 13 February 2012

Dafi Ke Indonesia



Kelas Dafi. Mangga Muda dengar Dafi akan lebarkan sayap ke Indonesia. Ada pihak di sana yang tertarik untuk bekerjasama dengannya.

Kalau semua perancangan berjalan lancar tak lama lagi daatlah kita dengar lagu Dafi di corong radio sana. Khabarnya Dafi akan rakam lagu ciptaan komposer sana.

Bila Dafi ke sana untuk perbincangan dengan pihak sana, mereka mudah tertarik. Sebenarnya Dafi dah popular sebab ada iklan yang menampilkan wajahnya di TV sana.

Dafi juga pernah popular melalui lagu durt dengan Gita Gutawa tak lama dulu.

Sebab itulah agaknya namanya masih diingati. Apa-apapun Mangga Muda bangga dengan pencapaian Dafi tu kalau benarlah apa yang Mangga Muda dengar ni.

Bertambah lagi penyanyi Malaysia yang diterima di sana.

0 comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

© nadiaelias.com, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena